Firma „Zręb-Art” to producent wysokiej jakości zrębek drewnianych w rejonie Podkarpacia. Firma rozpoczęła swoją działalność w 2010 roku na bazie rodzinnej firmy działającej od ponad 30 lat.

„Zręb-Art” zajmuje się produkcją kolorowych zrębek dekoracyjnych, które mają swoje zastosowanie m.in. przy pielęgnacji i dekoracji ogrodów, parków, skwerów oraz obszarów zieleni.
Zrębka drewniana to produkt całkowicie naturalny i ekologiczny, powstały w wyniku rozdrabniania drewna pochodzącego z drzew iglastych.

W celach dekoracyjnych zrębki drewniane są barwione i dostępne w kolorach: żółtym, pomarańczowym, czerwonym, brązowym oraz zielonym.

Produkt barwiony jest wysokiej jakości ekologicznymi barwnikami i jest całkowicie neutralny dla środowiska. Nie stanowi również zagrożenia dla roślin oraz gleby. Kolor jest trwały i intensywny oraz utrzymuje się przez kilka sezonów.

Najważniejsze właściwości zrębek to: regulacja wilgotności podłoża, odpowiednie napowietrzenie, naturalna bariera przed chwastami oraz ta widoczna gołym okiem , najprzyjemniejsza – całoroczna dekoracja naszego ogrodu.